Kto sme

Spoločnosť swiss rescue bola založená v roku 2015 v Bratislave dvoma bratmi (Daniel a Martin) v snahe naučiť laickú verejnosť ako pomôcť človeku v situácii ohrozenia života alebo zdravia ešte pred príchodom špecializovanej pomoci. Ak máte záujem dozvedieť sa niečo viac o našom tíme, tu sme:
 

Daniel
obchodný riaditeľ spoločnosti

Zodpovedný za riadenie firmy, pôsobiaci v oblasti financií od roku 2006. V súčasnosti pôsobiaci v Zürichu a Viedni ako člen manažementu zodpovedný za financie v jednej z popredných svetových IT firiem.
 

Martin
vedúci inštruktor prvej pomoci

Zodpovedný záchranár s dlhoročnými skúsenosťami z pôsobenia v záchrannej zdravotnej službe, od roku 2010 pracujúci aj ako operátor tiesňovej linky. Účastnil sa aj na natáčaniach televíznej relácie z prostredia záchranných zložiek -112.

Michaela
inštruktorka prvej pomoci

Najmladšia členka nášho tímu so skúsenosťami z JIS na Kramároch. V roku 2008 začala pracovať v službách rýchlej zdravotnej pomoci, kde momentálne pôsobí aj ako vedúca záchranárka na jednej z Bratislavských staníc RZP.
 

Ľudovít
inštruktor prvej pomoci

Pracovitý "dobrák od kosti" s viac ako 10ročnými skúsenosťami s prácou v záchranných zložkách. Rovnako ako ostatní členovia tímu má skúsenosti aj z pôsobenia na "tiesňovej linke", kde pracuje od roku 2012.
 

Martina
inštruktorka prvej pomoci

Naša zdravotná sestra, momentálne pôsobiaca na súkromnej poliklinike. V zdravotníctve pracuje od roku 2004, kde počas svoje kariéry zastávala pozície záchranarky, operátorky „tiesňovej“ linky a po materskej dovolenke aj zdravotnej sestry.

Lucia
inštruktorka prvej pomoci

Sebavedomá a priateľska záchranárka s dlhoročnými skúsenosťami. V záchrannej službe pracuje od roku 2005. Od roku 2013 zastáva pozíciu hlavnej operátoky operačného strediska záchrannej zdravotnej služby.